Smoczyka

Żary

Jeśli zawsze chciałeś mieć dom, a z różnych powodów nie mogłeś się na niego zadecydować, mamy dla Ciebie szczególną ofertę. Na nowym kameralnym osiedlu powstają piękne wygodne domy i apartamenty.

Zielona Enklawa to jedyne osiedle apartamentów i domów w Żarach, które łączy w sobie cechy funkcjonalnego osiedla z naturalnym pięknem otaczającego krajobrazu.

Apartamenty i domy dla każdego

Osiedle Zielona Enklawa oferuje  bardzo szeroki  wachlarz  lokali do zamieszkania. Znajdziesz tu przytulne apartamenty z balkonem od 49 do 74 m2 oraz przestronne i jasne domy z ogrodem i garażem. 

Zielona Enklawa

Nowoczesne rodziny coraz częściej cenią sobie spokój i prywatność. To właśnie z myślą o nich powstaje osiedle Zielona Enklawa – przytulne i przyjazne miejsce, w którym Ty i Twoi najbliżsi odpoczniecie od miejskiego zgiełku i ferworu codziennych spraw. Osiedle jest jak wyspa na morzu zieleni, jednak od centrum dzieli je jedynie 6 minut.

Sami mamy rodziny i dzieci, dlatego wraz z projektantami oferujemy Wam przestrzeń, w której zamieszkalibyśmy bez żadnego wahania.  Nasze osiedle to osiem nowoczesnych i eleganckich budynków, zbudowanych z zachowaniem najlepszych standardów – zarówno architektonicznych, jak i ergonomicznych.

Zielona Enklawa – zabudowa szeregowa

Kto z nas nie marzy o domu z ogródkiem, gdzie pociechy będą mogły grać w piłkę, a rodzice znajdą kącik, by zrelaksować się po ciężkim, pełnym wyzwań dniu? To właśnie z myślą o tych, którzy decydują się spełniać marzenia zaprojektowaliśmy domki szeregowe.

Na parterze znajdują się łazienka oraz toaleta, a także część wspólna, czyli salon ze strefą jadalną i aneksem kuchennym. Całość zwieńczona jest przeszkolonymi drzwiami na taras. Eleganckie drewniane schody zaprowadzą na piętro. Domki nie posiadają poddaszy i skosów, co sprawia, że również z wyższych kondygnacji da się wycisnąć maksimum funkcjonalności. Góra docelowo przeznaczona jest na strefę relaksu i strefę nocną.

Oczywiście każdy dom posiada garaż.

Zielona Enklawa – apartamenty

Projekt nie byłby kompletny bez zachwycających apartamentów jednopoziomowych – wnętrz o najwyższym standardzie, w których każdy poczuje się naprawdę wyjątkowo. Przestronne, funkcjonalne oraz pełne światła, otulone spektakularnymi, wielkogabarytowymi przeszkleniami.

Strefa dzienna zaprasza do wspólnego spędzania czasu i zachęca do rodzinnego spożywania posiłków. 

Mieszkania, w zależności od piętra, dostępne są w różnych metrażach. Apartamenty na parterze mają również wyjście na ogród, zaś te na górze wyróżniają się dużym tarasem.

Zielona Enklawa to miejsce, które pozwoli Wam stworzyć piękną, rodzinną historię. Gotowi, by napisać jej pierwszy rozdział?