Osiedle Brzozowe

Żagań

Życie w samym sercu miasta nie musi oznaczać mieszkania w bloku z wielkiej płyty, sąsiedztwa hałaśliwej ulicy, czy obleganego centrum handlowego. Osiedle Brzozowe w Żaganiu łączy w sobie kameralny klimat domku na przedmieściach z doskonałym skomunikowaniem oraz bliskością marketów, szkół i rynku. A wszystko otulone ciszą, spokojem i harmonijną naturą.

Inwestycja to trzykondygnacyjny blok, w którym wszystkie M. posiadają wyjście do ogrodu oraz taras na pierwszym piętrze. To doskonały wybór dla rodziny, która ceni sobie prywatność, a jednocześnie uwielbia spędzać czas razem – w gronie najbliższych i przyjaciół. Parter idealnie spełni funkcję dziennej strefy wspólnej, piętro – strefy nocnej. Poddasze może być przestrzenią do relaksu i rekreacji. Każdy domownik będzie miał swój kąt.

Pradawni Słowianie wierzyli, że brzoza jest symbolem szczęścia, rodziny i urodzaju. Jesteśmy pewni, że mieszkanie na Osiedlu Brzozowym również zapewni moc radości i niezapomnianych chwil w pięknych wnętrzach i cudownym otoczeniu przyrody.